Online трансляция

Переможний вояж: як запорізький баскетбольний клуб зіграв на виїзді

24 января 2022

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” здійснив переможний вояж до Одеської області. Команда Станіслава Овдєєнка зустрічалася з конкурентами Суперліги і зуміли здобути позитивний результат та покращити свої позиції у турнірній таблиці

Попередні матчі цього сезону з “Одесою” були вкрай важкими для “Запоріжжя”. Поразка на виїзді з різницею в одне очко та мінімальна перемога вдома в овертаймі. Третя гра так само подарувала безкомпромісне протистояння з розв’язкою в останній чверті. Спершу одесити мали перевагу 25:20. У другій чверті ініціативою заволоділи запоріжці, які повели в рахунку 40:41. Кульмінація настала у заключній чверті. Перед нею Одеса, яка начисто вигравала підбирання, вела у рахунку 57:54. Та у найвідповідальніший момент злагоджену гру показала вся п’ятірка гравців “Запоріжжя”.

Дві перемоги на виїзді значно покращили турнірне становище “Запоріжжя”. Тепер команда Станіслава Овдєєнка закріпилася на 6-му місці і впритул наблизилася до п’ятих “Харківських Соколів”. Наступний матч запоріжці зіграють вдома 28 січня з “Прометеєм”.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
close-btn Россия начала полномасштабную войну с Украиной.
Они уже начали наступление на Украину, все крупные города под обстрелом, страдает мирное население. Пожалуйста, поддержите Украину!
✅ ЧЕМ ВЫ МОЖЕТЕ ПОМОЧЬ? Самое главное, что вы можете сейчас сделать для Украины, это ПРОЧИТАТЬ и ПОДЕЛИТЬСЯ проверенной информацией о нападении России на Украину.
🔹 Президент Украины
Интернет: https://www.president.gov.ua/en
Твиттер: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Официальные аккаунты Украины в социальных сетях
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Инстаграм: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство Украины в вашей стране (Интернет, Facebook и Twitter)
✅Помогите защитить Украину — пожертвуйте в главный благотворительный фонд Украины — https://savelife.in.ua/ru/donate/
✅ Помогите защитить Украину — пожертвуйте в фонд Национального банка Украины - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Помогите Украине, разместив на своем сайте этот виджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будь с Украиной!