Online трансляція

Житло з загрозою для життя: у середмісті Запоріжжі розсипається багатоквартирний будинок

11 Липня 2020

Багатоповерхівка тріщить по швах, а штукатурка падає на голови. Так описують стан свого житла мешканці будинку по вул. Незалежної України, №82. Кажуть, жити там стає небезпечно, тріщини на стінах подекуди з долоню, а керуюча компанія нічого не робить. Люди бояться повторення трагедії в Одесі, коли схожа чотириповерхівка в одну мить обвалилася.

Стіни в одній з квартир будинку вкрилися тріщинами. На кухні через величезну щілину видно вулицю. У ванній кімнаті ще гірше. Наскрізна тріщина шириною з долоню, а саму стіну аж перекосило. У спальні зі стелі сиплеться штукатурка. До квартири приїздили спеціалісти керуючої компанії «Запоріжремсервіс». Ще у квітні на кухні встановили маячок, а після того жодних дій — скаржиться хазяйка. До речі, тріщить не лише її квартира, а й увесь під’їзд. Сусідній під’їзд теж руйнується. Вікно верхнього поверху от-от може вивалитися, бо цегла розійшлася. А всередині під’їзду — від стін відходять сходи.

У чому причини руйнації — ніхто не знає. Та редакція «Соціального патруля» звертається до відповідальних осіб з проханням звернути увагу на аварійний будинок, бо усім його мешканцям дійсно загрожує небезпека.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5