Online трансляція

Як у Запоріжжі підтримують спортсменів, які виступлять на Олімпійських іграх

21 Липня 2021

Цієї п’ятниці у Токіо стартують довгоочікувані Олімпійські ігри. Підприємство “Запоріжсталь” системно надає фінансову підтримку дев’ятьом перспективним спортсменам регіону, двоє з яких вже відправилися в Токіо.

Легкоатлетки Катерина Климюк та Анастасія Бризгіна готуються дебютувати на змаганнях своєї мрії. Обидві представлені у складі естафети 4 по 400 метрів, а Катерина Климюк виступить ще й у міксті, тобто, змішаній естафеті. Вона з’явиться на легкоатлетичних доріжках у Токіо першою — станеться це 31 серпня.

“Комбінат «Запоріжсталь» традиційно підтримує розвиток спорту не тільки серед працівників комбінату, а й серед молоді нашого міста Запоріжжя. Так в 2021 році комбінат «Запоріжсталь» виділив фінансування на стипендії для 9 перспективних спортсменів нашого міста. Звичайно ж ми відчуваємо величезну гордість, що вже через кілька днів на літніх Олімпійських іграх, які відбудуться в Токіо, нашу збірну представлять двоє стипендіатів комбінату «Запоріжсталь». Це легкоатлетки Катерина Климюк та Анастасія Бризгіна”, – зазначив начальник управління соціальної сфери ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Самарський.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5