Online трансляция

Випускників школи у Запорізькій області привітав народний депутат

27 июня 2019

Більше 70 хлопців та дівчат влаштували справжнє свято для себе, своїх вчителів та рідних з нагоди випускного. Привітав їх і народний депутат України Євгеній Мураєв.

Більше 70 колишніх школярів зібралися на площі біля палацу культури, аби попрощатися зі школою та вчителями. Готувались до свята заздалегідь. Дівчата підбирали сукні та зачіски, а хлопці тим часом старанно вивчали танцювальні рухи. Після першого вальсу на глядачів чекав сюрприз — кілька флешмобів від випускників. Вже найближчим часом усі вони відправляться готуватись до вступу в омріяні виші.

Випускників вітають гості свята, серед них — міський голова Дніпрорудного Юрій Коробов. Привітати вже колишніх школярів прийшли і минулорічні випускники. Вони розповіли, що кожен бал має свою особливість. І цей – не виключення.

Гості свята переконані: важливо, аби завершивши навчання, молодь залишалась працювати в Україні. Народний депутат Євгеній Мураєв переконаний: вже зараз держава має створити необхідні умови, аби зацікавити молодь розвивати свою країну.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5