Online трансляція

У Запорізькій області поліція затримала живодера, який знущався над тваринами

8 Лютого 2021

На Запоріжжі після зверненнями зоозахисників поліція відкрила кримінальне провадження. Про це повідомляють у обласному управлінні Національної поліції

Читайте також: Водій 81 маршруту, через якого постраждало 16 людей, сам прийшов до поліції

Наприкінці січня року волонтери, які через соціальні мережі прилаштовують бездомних тварин, звернули увагу на жителя Енергодара. Він активно відгукувався на оголошення та забирав тварин додому. Коли таких випадків назбиралося більше п’яти, зоозахисники вирішили перевірити, в якому стані утримуються тварини. Проте, новий хазяїн відмовився   їх показати, заявивши, що вони відсутні з різних причин.

Волонтери прийшли за адресою мешкання чоловіка.  Останній поводився агресивно і до квартири нікого не впустив.  Пізніше він  повернув одне кошеня, але стан тварини свідчив, що з ним поводилися жорстоко. За словами зоозахисниці, тварина була  дуже виснаженою, з вирваними кігтями, пораненнями і порізами. Знадобилась  невідкладна допомога ветеринарів.

Активісти написали заяви до відділу поліції №1 Василівського районного управління поліції. Правоохоронці встановили, що 46-річний житель Енергодара у себе вдома жорстоко поводиться з тваринами.

Відкрито кримінальне провадження. Зловмиснику загрожує арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5