Online трансляция

Як запоріжцям носити захисні маски без шкоди для шкіри обличчя

17 июня 2020

На сторінці в соцмережах «coronainfoua» з’явився пост з порадами, як мінімізувати негативний вплив нової звички на шкіру обличчя. Лікарі підтверджують, що під час карантину кількість звернень з дерматологічними проблемами збільшилась. При цьому радять все таки носити маски, але робити це правильно

Нова обов’язкова звичка носіння маски має негативні наслідки. Користувачі соцмереж пишуть про проблеми зі шкірою під тематичним постом на офіційній сторінці «coronainfoua». Натомість лікарі, все таки радять не порушувати карантинних правил і маску носити. Але робити це правильно. В першу чергу – часто змінювати одноразовий захисний засіб.

Перед тим, як одягнути маску, необхідно очистити як шкіру обличчя, так і рук. При цьому, спеціалістка радить використовувати гелі, і забути про скраби. Наступний етап – тонізування. Влітку варто не забувати про крем з SPF-фактором, який захистить вашу шкіру від сонячних променів. Лише через 20-30 хвилин після всіх необхідних процедур ви можете одягати маску. Якщо ви маєте додаткові проблеми – обов’язково звертайтесь до лікаря.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5