Online трансляция

Запорізькі медики, які працювали з хворими на covid-19, отримали виплати з міського бюджету

2 июня 2020

Запорізькі медики, які контактували з хворими на коронавірус, отримали 300% надбавки до зарплатні за березень. З міського бюджету на це було виділено більше мільйона гривень.

Доплати з міського бюджету за роботу з хворими на коронавірус у березні вже отримали в Центрі первинної медико-санітарної допомоги №10. На початку карантину тут приймали хворих, у двох пацієнтів виявили COVID-19. Усіх медпрацівників, які контактували із хворими, протестували. Жодного випадку інфікування підтверджено не було. Четверо сімейних лікарів отримали надбавки за березень. За квітень — чекають.

Премії з міського бюджету виплатили зміні медпрацівників першої міської лікарні. Наприкінці березня до закладу потрапили два пацієнта із пневмонією, у яких експрес-тест спочатку не підтвердив коронавірус. Громада Запоріжжя віддячила за роботу у березні й медикам 9-тої міської лікарні. Заклад визначений одним з опорних у боротьбі із вірусом.

Зараз запорізькі медики сподіваються, що держава виплатить обіцяні 300 відсотків надбавки. Тепер вже за роботу у квітні.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5