Online трансляція

Запоріжцям винні 120 млн гривень заробітної плати

17 Лютого 2021

У Запорізькій області заборгованість по заробітній платі протягом 2020 року зросла на 19,6 млн грн і станом на 01.01.2021 склала 119,6 млн грн

Читайте також: В Комунарському районі провели аварійні роботи: без води ввечері залишились лікарні, онкодиспансер, котельні та будинок дитини

Зростання боргів стався на підприємствах усіх форм власності, передає прес-служба ЗОДА. Так, протягом 2020 року на 15,3% зросла заборгованість з виплати заробітної плати на підприємствах приватної форми власності, сума якої на 01.01.2021 склала 58,7 млн ​​грн, або 49,1% від загальної заборгованості по області.

Заборгованість по виплаті заробітної плати на підприємствах державного сектора економіки (державних підприємствах і тих, в статутному фонді яких частка державної власності перевищує 50%) зросла в порівнянні з початком 2020 року на 16,1% і склала 48,6 млн грн або 40,6 % від загальної суми заборгованості по області.

Також в 2020 році на 71,5% зросли борги підприємств комунальної власності та за станом на 01.01.2021 склали 12,3 млн грн. Заборгованість по виплаті заробітної плати на економічно активних підприємствах протягом 2020 року зросла на 15,3 млн грн, або на 35%, і склала 59 млн грн.

Заборгованість на підприємствах, що знаходяться в процедурах відновлення платоспроможності або визнання боржника банкрутом, зменшилася в порівнянні з початком 2020 року на 160,9 тис грн, або на 0,3%, і склала 51,6 млн грн. Заборгованість по виплаті заробітної плати працівникам бюджетної сфери станом на 01.01.2021 склала 57,3 тис грн в Великобілозерському районній раді Запорізької області.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!