Online трансляція

Щасливий фінал: як допоможуть ведмедям Запорізької дитячої залізниці

7 Червня 2021

Вже у вересні ведмеді нарешті проживатимуть у комфортних умовах у Нідерландах – з басейном та водоспадом. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці виконуючий обов’язки голови правління «Укрзалізниці» Іван Юрик.

За його словами, пошук нового дому для ведмедів триває кілька років. Але центри для реабілітації ведмедів в Україні відмовлялись їх прийняти до себе через відсутність місць.

“Двох клишоногих, які якимсь дивом (та ще історія) опинилися на балансі Запорізької дитячої залізниці, ми передаємо на реабілітацію та утримання до зоопарку Ouwehand Zoo. Це у місті Ренен, Нідерланди. Комфортне проживання їм там гарантоване, ще й з басейном та водоспадом. Усі витрати на трансфер та утримання бере на себе зоопарк”, – зазначив Іван Юрик.

Варто заначити, у Верховній Раді зареєстрували два нових законопроєкти про захист тварин у цирках. Вже у 2022 році українські тварини-артисти можуть опинитися на волі.

Нагадаємо, більше 30 колишніх артистів цирку нині живуть у реабілітаційному центрі Василівки. Зоопарки та реабілітаційні центри, як правило, переповнені. Тому ж Василівському — і без того треба розширятись щонайменше вдвічі, аби відповідати новим умовам утримання тварин. Хоча, у разі гострої потреби, тут готові простягнути руку допомоги, аби звірі зустріли спокійну і ситу старість.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5