Online трансляція

Коли в Бердянську, Оріхові, Пологах та Мелітополі буде газ?

13 Липня 2022

Бердянський район з початку березня опинився без газу через порушення магістрального газоводу в Донецькій області. Через активні бойові дії не можна гарантувати, що газ буде подано нашим українським газопроводом у найближчий час.

Також на початку червня біля міста Пологи була руйнація газопроводу, через що Пологи, Гуляйполе і ще 23 населених пункти залишились без газу. Наприкінці червня рашисти пошкодили газовий магістральний трубопровід біля міста Оріхів, через що 170 населених пунктів не мають газу.

Загалом, 267 населених пунктів, що опинилися без блакитного палива – це 65% від усіх газифікованих пунктів області. Масштаби руйнувань колосальні. Але як тільки буде можливість стати до робіт, відповідні служби почнуть лагодити магістралі, повідомив директор департаменту ЖКГ та будівництва ЗОВА Віталій Литвиненко.

Надія – на наших хоробрих воїнів ЗСУ, які поступово відсувають лінію фронту до меж країни-окупанта. Тож налагодження постачання газу буде відбуватись після закінчення активних бойових дій в місцях пошкодження комунікацій.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!