У Запоріжжі тимчасово змінять рух чотирьох тролейбусів
З 16 червня, до завершення робіт, буде тимчасово призупинено роботу тролейбусних маршрутів. Про це повідомили у Запорізькій міській раді.
Читайте також: Виконали першочергові роботи — як просувається відновлення запорізької багатоповерхівки, в яку росіяни влучили під час відбудови (фото)
Зазначається, що мова йде про наступні тролейбуси: №3 «4-й Південний мкрн – вул. Піщана», №8 «Сімферопольське шосе – Завод «Запоріжкабель», №11 «Арматурний завод – вул. Сєдова» та № 17 «вул. Сєдова – Бородінський мкрн».
Причина зміни у русі – проведення робіт по відновленню асфальтобетонного покриття двох смуг проїзної частини дороги по проспекту Соборному, 228 в бік греблі «ДніпроГЕС».
На період проведення робіт буде організовано роботу тролейбусних маршрутів:
— «вул. Піщана – вул. Сєдова» та «Завод «Запоріжкабель» — вул. Сєдова» тролейбусами з автономним ходом;
— «4-й Південний мкрн – Набережна», «Сімферопольське шосе – Набережна», «вул. Сєдова – Набережна»;
— маршрути № 9 та №14 без змін згідно із затвердженою схемою руху.
Раніше ми писали, що біля залізничного вокзалу в Запоріжжі «попрацювали» вандали. Черговий акт вандалізму зафіксували біля залізничного вокзалу «Запоріжжя-1». Невідомі пошкодили зупинковий комплекс, розташований поблизу супермаркету.