Запорізький «Мотор» впевнено виграв два матчі першого туру Суперліги з гандболу

За інформацією: Суспільне Запоріжжя.

Запорізький "Мотор" впевнено виграв два матчі першого туру Суперліги з гандболу

Матч «Мотор» проти «Карпат», 20 вересня 2024 року. ФГУ

Гандбольний клуб (ГК) "Мотор" Запоріжжя виграв перші дві гри першого туру чоловічої Суперліги України. Запорізька команда впевнено обіграла ужгородський ГК "Карпати" (49:23 та 45:19).

Про це повідомили в пресслужбі Федерації гандболу України.

Зазначається, що два матчі проходили 20 та 21 вересня в Одесі. Найрезультативнішим у складі запорізької команди став правий крайній Юрій Кубатко — в кожній з ігор відзначився десятьма голами.

Юрій Кубатко реалізовує момент у шестиметровій зоні. Facebook/ФГУ

Після двох матчі першого туру Суперліги, "Мотор" очолює турнірну таблицю з 6 очками (таку кількість наводить ФГУ) та найкращою в турнірі різницею забитих та пропущених.

Більше про запорізький Мотор

За підсумками минулого сезону чемпіонату України, "Мотор" кваліфікувався до Європейського кубка з гандболу. У відбірковій стадії команда стартує з другого раунду проти четвертої топкоманди чемпіонату Люксембургу "Еш".

Другий раунд чоловічого Європейського кубка розпочнеться з перших матчів 19-20 жовтня. Вирішальні зустрічі проведуть за тиждень, 26-27 жовтня. Переможці пар вийдуть до третього раунду відбору та позмагаються за місце в першому етапі основної сітки — 1/8 фіналу, що стартує у 2025 році.