Запорізький «Металург» поступився ФК «ЮКСА» у сьомому турі Першої ліги

За інформацією: Суспільне Запоріжжя.

Запорізький "Металург" поступився ФК "ЮКСА" у сьомому турі Першої ліги

Матч «Металург» — «ЮКСА», 21 вересня 2024 року. Facebook/МФК «Металург» Запоріжжя

Міський футбольний клуб (МФК) "Металург" Запоріжжя мінімально поступився ФК "ЮКСА" у сьомому турі сезону 2024/25 Першої ліги ПФЛ з рахунком 1:2. Матч відбувся на домашньому стадіоні запорізької команди при пустих трибунах.

У першому таймі матч проходив за ініціативи господарів поля. Запорізька команда створила декілька небезпечних моментів. Відкрити рахунок вдалось Олексію Бандуріну після контратаки — на 38 хвилині півзахисник "Металурга" забив гол точним ударом у дальній нижній кут. Результат до перерви не змінився — 0:1 на користь господарів.

В другому таймі ситуація змінилась і гості перехопили ініціативу. "Металург" захищався низьким блоком і сподівався на контратаки. Однак гостям вдалось зрівняти рахунок — гол на 86 хвилині за ФК "ЮКСА" забив Роман Дебелко. Далі київська команда змогла дотиснути переможний результат — на 90+5 хвилині навісну подачу замкнув Дмитро Махнєв.Рахунок після фінального свистка — мінімальна перемога гостей 1:2.

Раніше Суспільне повідомляло, що "Металург" Запоріжжя мінімально поступився ФК "Металіст 1925" у шостому турі сезону 2024/25 Першої ліги ПФЛ з рахунком 1:2. Матч відбувся на домашньому стадіоні запорізької команди при пустих трибунах.

Володимир Шаповалов, головний тренер МФК "Металург" :

"Перший тайм грали добре, але в другому таймі десь не вистачило сил. В нас четверо травмованих, це теж повпливало на результат матчу. Ми налаштовувались на позитивний рахунок, але так сталось. Будемо готуватись до наступної гри, хотілося б перемогти".

МФК "Металург" Запоріжжя в Першій лізі ПФЛ: що відомо

• МФК "Металург" Запоріжжя розпочав новий сезон 2024/25 у Першій лізі ПФЛ, попри те, що вилетів до нижчого дивізіону за підсумками перехідних матчів на вибування. Запорізька команда виступає у групі Б.
  • Після шести турів "Металург" посідає сьоме місце у турнірній таблиці, маючи в активі п'ять очок та -5 до різниці забитих і пропущених голів.