Щоб отримати медичну допомогу, люди повинні пройти складну електронну реєстрацію, яка часто не працює
На тимчасово окупованій території півдня України, зокрема в Мелітополі, доступ до медичної допомоги для місцевого населення перетворився на справжній квест. Про це повідомили в Центрі національного спротиву.
Читайте також: Росіяни засудили мешканця Мелітополя за нібито тероризм – подробиці справи
Зазначається, що для отримання медичної допомоги в лікарнях Мелітополя місцевим жителям необхідно зареєструватися через незрозумілу електронну систему, яка часто дає збій через відсутність стабільного інтернет-з’єднання.
Крім того, окупаційна влада не зацікавлена у реалізації проектів, які могли б полегшити життя місцевому населенню.
Через це похід до лікаря, особливо для людей похилого віку, стає важким випробуванням.
А для тих, хто не має смартфона, ця місія взагалі нездійсненна.
«Окупантам байдуже на здоров’я людей – вони свідомо створюють ці штучні перешкоди, у вигляді нефункціональні електронні систем, замість того, щоб нормально забезпечувати доступ до медицини, принаймні людям похилого віку, або ж людям з обмеженими фізичними можливостями«, — зазначають у Центрі національного спротиву.
Така політика окупантів є частиною більш широкої стратегії дестабілізації суспільства та підриву нормального життя на тимчасово окупованих територіях України.
Центр національного спротиву закликає місцевих жителів, які змушені перебувати під окупаційним режимом, продовжувати співпрацювати з українською владою.
Раніше ми писали, що у Мелітополі окупанти «націоналізують» все майно — крадуть навіть труби та метал.