Захист під обстрілами — в Італії представили інноваційні капсули безпеки з України (фото)

Захист під обстрілами - в Італії представили інноваційні капсули безпеки з України (фото)

Українські капсули безпеки від Метінвесту представили в Італії

У Римі презентують нову версію українських капсул безпеки, розроблених компанією Метінвест. Цивільні модулі, призначені для захисту людей під час обстрілів, доставили до Італії в межах Української відновлювальної конференції URC2025.

Про це повідомила директорка зі зв’язків із громадськістю та комунікацій SCM Наталія Ємченко.

«Ми приїхали в Італію не з пустими руками — привезли наші (Метінвест) капсули безпеки, які працюють в Україні і на лінії фронту, і в тилу. Новий формат капсул — цивільні капсули, перш за все для гуманітарних цілей: шкіл і лікарень», — зазначила Наталія Ємченко.

Читайте також: Війна не завадила: українські заводи скорочують викиди та переходять на чисту енергію

Презентація відбудеться в рамках конференції сьогодні, 10 липня. За словами Наталії Ємченко, до українського стенда вже сформувалась черга з потенційних замовників і журналістів, а також охочих сфотографуватися з унікальними захисними модулями.

Цивільна версія капсул призначена для встановлення у місцях великого скупчення людей, передусім у навчальних і медичних закладах. Конструкція забезпечує захист під час повітряної тривоги там, де немає стаціонарних укриттів.

Інженери Групи Метінвест почали створювати капсули безпеки після повномасштабного вторгнення рф. Вони вже використовуються на передовій для укриття військових, а також у багатьох містах України для захисту цивільних.

Участь компаній Групи SCM у міжнародній конференції в Римі спрямована на презентацію українських технологій, що рятують життя, і на розвиток партнерств для повоєнного відновлення країни.

Раніше ми розповідали, як штучний інтелект змінює українське виробництво. Балансуючи між реаліями воєнного часу й вимогами ринку, команда Metinvest Digital створює системи, які вирішують конкретні виробничі завдання. Один із найяскравіших прикладів — впровадження комп’ютерного зору для автоматичного контролю якості слябів. Система в реальному часі розпізнає дефекти на гарячій продукції й підказує оператору, як саме обробити матеріал.

Джерело

Новости Запорожья