У запорізькій філармонії показали яскраву прем’єру мюзиклу з українським колоритом — фото

У запорізькій філармонії показали яскраву прем'єру мюзиклу з українським колоритом - фото

Ансамбль «Запорожці» презентував фольк-мюзикл з магією українських вечорниць

Прем’єра фольк-мюзиклу «Українські вечорниці» у виконанні академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» відбулась у обласній філармонії та стала яскравим святом українських традицій, сповнених щирості та народного колориту.

Прем’єрний показ відбувся при повному аншлазі. Про нову програму розповіли на сайті Запорізької обласної філармонії.

Читайте також: Картини з магічним ефектом — у запорізькому художньому музеї відкрили нову виставку


У музичній виставі гармонійно поєдналися пісня, танець, гумор та національна обрядовість. Яскрава постановка занурила глядачів в атмосферу українських традиційних свят з молодіжними забавами та ліричними піснями.

Сучасна театралізація дозволила глядачам зануритися в атмосферу традиційного розмаїття народних звичаїв із жартами, ворожіннями, молодіжними забавами та ліричними піснями.

Запальні танці додали дійству динаміки, а вокальні номери засвідчили високий професіоналізм і глибоке відчуття стилю. Артисти проживали кожну сцену, перетворивши концерт на єдину історію про молодість, кохання й духовну силу народу.

Артисти проживали кожну сцену, перетворивши концерт на єдину історію про молодість, кохання й духовну силу українського народу.

«Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою дякує Силам Оборони України за можливість працювати та дарувати мистецтво глядачам.

«Українські вечорниці» довели: жива традиція об’єднує покоління й зміцнює віру в силу народної культури та непереможної української нації!», — зазначили у філармонії.

Читайте також: На цьому тижні запорізькі театри покажуть вистави у Центрах культурних подій

Художній керівник ансамблю «Запорожці», головний хормейстер – заслужений артист України Сергій Черногор, балетмейстер – постановник – заслужений артист України Олег Кравець, музичний керівник – заслужений артист України Олег Кугаєвський, головний режисер – постановник програми – Андрій Романов.


Попереду — нові концерти до Міжнародного жіночого дня. Про них розповімо пізніше.

До речі, відтепер для зручності відвідувачів у філармонії працює єдиний номер телефону для довідок +380617023758.

Ми писали, що Мистецька дитяча філармонія дасть у Запоріжжі безкоштовний концерт.

Фото Запорізької обласної філармонії

У запорізькій філармонії показали яскраву прем'єру мюзиклу з українським колоритом - фото У запорізькій філармонії показали яскраву прем'єру мюзиклу з українським колоритом - фото У запорізькій філармонії показали яскраву прем'єру мюзиклу з українським колоритом - фото У запорізькій філармонії показали яскраву прем'єру мюзиклу з українським колоритом - фото У запорізькій філармонії показали яскраву прем'єру мюзиклу з українським колоритом - фото У запорізькій філармонії показали яскраву прем'єру мюзиклу з українським колоритом - фото У запорізькій філармонії показали яскраву прем'єру мюзиклу з українським колоритом - фото У запорізькій філармонії показали яскраву прем'єру мюзиклу з українським колоритом - фото У запорізькій філармонії показали яскраву прем'єру мюзиклу з українським колоритом - фото У запорізькій філармонії показали яскраву прем'єру мюзиклу з українським колоритом - фото У запорізькій філармонії показали яскраву прем'єру мюзиклу з українським колоритом - фото У запорізькій філармонії показали яскраву прем'єру мюзиклу з українським колоритом - фото

Джерело

Новости Запорожья