Чоловік обікрав поштомат у Хортицькому районі Запоріжжя
До поліції звернувся представник служби доставки та повідомив про крадіжку у точці видачі посилок. Інцидент стався 20 лютого в одному з багатоповерхових будинків Хортицького району. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Запорізької області.
Читайте також: Приставив ніж до горла — мешканка Запоріжжя стала жертвою нападу рецидивіста
За попередньою інформацією, невідомий зламав замок скриньки поштомату на першому поверсі під’їзду та забрав із нього відправлення, в якому знаходився мобільний телефон.
Оперативні заходи допомогли швидко встановити особу підозрюваного. Ним виявився 31-річний чоловік, який уже неодноразово відбував покарання за корисливі злочини. Поліція затримала крадія.
Правоохоронці вилучили викрадений телефон, а слідчі вже повідомили затриманому про підозру.
Суд обрав для нього запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. За скоєне злочинцю загрожує до восьми років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.
Раніше ми писали, що жителя Запорізької області засудили за розбійний напад на односелицю. 36-річний чоловік зламав замок і проник до будинку своєї односелиці в Пологівському районі.