У Запоріжжі оштрафували водія за неповагу до загиблих героїв (фото, відео)

У Запоріжжі оштрафували водія за неповагу до загиблих героїв (фото, відео)

Керманич не зупинився під час хвилини мовчання попри чіткі вказівки регулювальника

Неприємний випадок трапився у Запоріжжі під час хвилини мовчання, коли вся країна зупиняється, щоб вшанувати загиблих на війні.

Як повідомили у патрульній поліції, водій автомобіля Hyundai Elantra не звернув уваги на регулювальника, який чітко показував жест, що забороняє рух. Чоловік проїхав далі, не дотримавшись вимог ПДР.

Читайте також: Штраф за байдужість — водій у Запоріжжі проігнорував хвилину мовчання (відео)

Інспектори оперативно відреагували, зупинили водія і склали постанову за ч. 2 ст. 122 КУпАП. Це порушення стосується невиконання сигналів регулювальника.

У поліції наголошують: під час хвилини мовчання кожен учасник дорожнього руху повинен проявити повагу — зупинитися.

«У хвилину мовчання діємо з повагою. Зупиняємось. Пам’ятаємо«, — зазначили патрульні.

Такий вчинок не лише порушує правила, а й ігнорує загальнолюдські цінності, до яких щодня закликають правоохоронці.

Раніше ми писали, що у Запоріжжі оштрафували водійку, яка не зупинилась під час хвилини мовчання

Джерело

Новости Запорожья