У Запоріжжі може з’явитися сквер Героїв Чорнобиля — стартувало голосування

У Запоріжжі може з’явитися сквер Героїв Чорнобиля - стартувало голосування

Запоріжців запрошують обрати назву для скверу на майдані Вернадського

У Запоріжжі розпочалося електронне опитування щодо найменування скверу на майдані Володимира Вернадського в Олександрівському районі. Про це повідомляється на сайті Запорізької міської ради.

Читайте також:  Переселенці зі Слобожанщини, кам’яна церква та столітня назва — як на Запоріжжі виникло село, що стало осередком махновського руху

У міськраді пропонують назву свер Героїв — Чорнобиля на честь ліквідаторів аварії Чорнобильській АЕС.

Опитування стартувало 5 вересня і триватиме до 4 жовтня.

Кожен охочий може проголосувати за питання:

«Чи підтримуєте ви найменування скверу на майдані Володимира Вернадського (раніше площа Пушкіна) в Олександрівському районі міста Запоріжжя на честь ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС — сквер Героїв Чорнобиля?» .

Детальну інформацію про опитування та форму для голосування можна знайти за посиланням, опублікованим на офіційних ресурсах міської влади.

Раніше ми повідомляли про те, що у Запоріжжі комунальники привели до ладу годинник з водою — які фонтани працюють у місті

Джерело

Новости Запорожья