У Дії стартувало голосування за останнього учасника Національного відбору Євробачення

У Дії стартувало голосування за останнього учасника Національного відбору Євробачення

Голосування в Дії визначить, хто з шести виконавців виступить у фіналі Национального відбору Євробачення 

7 лютого в Україні відбудеться фінал Національного відбору на Євробачення-2026, де виступатимуть 10 учасників. Імені дев’яти з них вже відомі, а за десяту кандидатуру українці можуть проголосувати у додатку «Дія» — голосування стартувало сьогодні.

«Голосування в Дії за десятого фіналіста Нацвідбору-2026 розпочалось! Переходьте в застосунок «Сервіси» — «Опитування», — повідомили у телеграм-каналі «Євробачення Україна».

Читайте також: Як цікаво провести вечір п’ятниці та вихідні у Запоріжжі — афіша культурних подій для вашого морального відновлення

Голосування розпочалося о 10.00 8 січня і триватиме по 10.00 13 січня. Українці від 14 років можуть обрати свого фаворита серед виконавців — пропонується шість варіантів.

«Не зволікайте та обирайте 10 фіналіста», — наголосили організатори.

За кого голосувати в «Дії»

Кандидати на участь у фіналі отримали наступні порядкові номери:

1 — KHAYAT — «Герци»

2 — Karyotype — «DNA»

3 — MON FIA — «Do You Her Me?»

4 — ANSTAY — «by the way»

5 — Марта Адамчук — «Silvered Pines»

6 — OKS — «SAY IT ALL»

Повний перелік всіх десяти фіналістів обіцяють оприлюднити до 15 січня.

Список учасників Нацвідбору Євробачення, що вже пройшли у фінал:

— Jerry Heil

— LAUD

— LELÉKA

— MOLODI

— Monokate

— Mr. Vel

—  Elliens

— Valeriya Force

— «ЩукаРиба»

Фінал Національного відбору на Євробачення-2026 відбудеться у форматі великого телевізійного концерту, під час якого Суспільне Мовлення і Superhumans проведуть благодійний збір для протезування ветеранів.

Читайте також: Після 12 років разом — лідер гурту «Антитіла» та запорізька співачка Олена Тополя повідомили про розлучення

Про це повідомили на сайті «суспільне Культура», а також раніше там оголосили імена дев’яти фіналістів Національного відбору на «Євробачення 2026».

Довідка

70-й пісенний конкурс «Євробачення» відбудеться у столиці Австрії Відні. Півфінали пройдуть 12 і 14 травня 2016 року, фінал — 16 травня на найбільшій критій арені країни Wiener Stadthalle.

Ми писали, що  у складі гурту Ziferblat на Євробаченні-2025 виступила співачка з тимчасово окупованого Енергодара. Нагадаємо, що у гранд-фіналі міжнародного музичного пісенного конкурсу Євробачення-2025, який відбувся у швейцарському місті Базелі, Україну представляв гурт Ziferblat з композицією «Bird of Pray», який, за словами глядачів, буквально «розірвав» сцену шоу.

Джерело

Новости Запорожья