Online трансляція

Співробітник

Ігор Бєлишев

Ведучий програм "День. Новости", "День. Тема", "День. Підсумки", "Тиждень. Підсумки"

Дата народження — 17.02.1975

Біографія

Гордість радянського автопрому – «копійка». Саме вона переїхала звичайного запорізького школяра в вогку сіру листопадову п’ятницю. І десь між 14 і 15 годинами 17-го листопада 1989 року минулого століття закінчилася (так власне і не розпочавшись) спортивна кар’єра, і почала зароджуватися творча.

Далі все стандартно: школа з медаллю (мама — вчителька, інших варіантів закінчення середньої школи не було) і інститут (запорізький, оскільки старший брат поїхав начатися в інше місто, а молодшого, відповідно, батьки відпускати не збиралися). Інститутом стала «машинка» з тієї однієї банальної причини, що була найближче до місця проживання юнака. Там молодий чоловік познайомився зі СТЕМом «Будильник» і почалася творчість, і закінчилися мрії мами про червоний диплом. Отримання диплома збіглося з розквітом FM-радіостанцій в Україні. І на довгі 8 років його затягнуло на хвилі різних радіостанцій. Одна з них подарувала йому улюблену жінку і сім’ю.

Паралельно були театр і КВН. Чемпіоном останнього не став, але до телевізійної московської ліги дотягнув. У 2005 році стартував новий (десятирічний) етап життя під назвою event-бізнес. Презентації, акції, тури, корпоративи, концерти, державні свята і т.д. Декілька компаній, переїзд до Києва, повернення в Запоріжжя, і головне — народження сина.

2015 рік — друзі, знайдені в різних трудових колективах і просто по життю, а також дружина, об’єднані волею випадку в один колектив, умовили чоловіка спробувати себе на телебаченні. Сумнівався, пручався, але… 16 лютого, рівно за день до настання чергового знакового для всіх чоловіків віку (дата народження — 17.02.1975), вперше вийшов в ефір телекомпанії «TV5». Все, що з ним було і буде далі — ви бачили, і ще обов’язково побачите на своїх телеекранах.Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5