За інформацією: Суспільне Запоріжжя.
Фізичні заняття в освітньому центрі у Запоріжжі. Фото: Суспільне Запоріжжя
Вікторія Онопрієнко, керівниця нового освітнього центру, розповіла, охочих вчитися стає все більше. Великий попит на заняття у центрі спричинений відсутністю очного навчання у Запоріжжі. До того ж усі вихованці перебувають у безпечних умовах, адже приміщення розташоване у підвальному приміщенні:
"Працюємо ми з понеділка по п’ятницю, з 10 до 19 години. Зараз відбувається 27 занять на тиждень. Тобто більше 100 годин ми проводимо, і кількість дітей ми очікуємо приблизно вісім-десять на кожному занятті."
Вікторія Онопрієнко, керівниця освітнього центру. Фото: Суспільне Запоріжжя
Навчатися в освітньому центрі можуть усі діти міста Запоріжжя. Кожен учень обирає два профілі та відвідує заняття протягом місяця. Займатися діти можуть танцями та творчістю, вивчати англійську мову та інформатику:
"Одна дитина приходить та обирає два профілі, чим вона хоче тут займатись на місяць. Діти можуть продовжити свої заняття, але взяти два інші профілі", — розповіла Вікторія Онопрієнко.
Заняття з інформатики в освітньому центрі Запоріжжя. Фото: Суспільне Запоріжжя
Особливістю занять у новому освітньому центрі є використання ігрової форми, поділилася Вікторія Онопрієнко:
"Тут в нас все відбувається в ігровій формі. Тобто ми робимо так, щоб дитина сюди приходила, щоб їй тут було комфортно, щоб вона приходила, і в спілкуванні отримувала матеріал, який викладають".
Заняття творчістю у запорізькому освітньому центрі для дітей. Фото: Суспільне Запоріжжя
До освітнього центру свою 9-річну доньку Едіту привела й Тетяна Мартенс. За словами жінки, такі заняття — можливість проводити час з користю:
"Зараз війна. Не ходить дитина в школу. Хоча ми ходимо у музикальну школу, розвиваємося різнобіч, але хочеться більше. Це потрібно дитині і спілкуватися з дітьми, а також різні такі заняття".
Тетяна Мартенс та її донька Едіта. Фото: Суспільне Запоріжжя
За словами очільниці освітнього центру Вікторії Онопрієнко, таке місце надає і роботу для ВПО, адже 90% вчителів є переселенцями:
"Переселенці з Енергодара, переселенці Пологівський район, Оріхів і так далі. Тобто, в нас мета ще, так само, дати роботу іншим переселенцям. В нас всі мають вищу освіту, всі — стаж вісім, десять, чотирнадцять років, тобто всі досвідчені".