Online трансляція

Як живуть родини, яких евакуювали зі зруйнованого будинку у Запоріжжі

15 Квітня 2020

13 квітня в одному з будинків на вулиці Павлокічкаській обвалилося перекриття між підвалом та першим поверхом. На щастя ніхто не постраждав, проте без житла залишилося 6 родин. Дехто з них переїхав до рідних чи знайомих. Для когось організували проживання у готелі. Серед них — родина Совлевичів, які працюють на “Запоріжсталі”.

Після того, як кілька днів тому в одному з будинків на вулиці Павлокічкаській обвалилося перекриття, міський голова Запоріжжя доручив переселити його мешканців сюди — до готелю “Україна”. Без даху над головою залишилась і багатодітна родина кранових машиністів “Запоріжсталі” Анастасії та Антона Совлевичів. Кажуть, приємно здивовані увагою з боку знайомих та міської влади. На “Запоріжсталі” чоловік Анастасії працює вже 14 років, а сама дівчина — близько чотирьох. Власне, і познайомилось подружжя на роботі.

Не залишили своїх працівників без допомоги і на комбінаті “Запоріжсталь”. Сьогодні родину відвідали члени профспілки. На невеличке новосілля — хоч і тимчасове — прийшли не з порожніми руками. Окрім продуктів та подарунків для дітей, передали матеріальну допомогу від комбінату. Молоді батьки кажуть: вона обов’язково стане в пригоді.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція «Ранок з TV5»
Департамент продажу реклами TV5
Технічний департамент TV5