Online трансляція

Як весело і з користю запоріжцям з дітьми провести карантин

20 Березня 2020

Карантин – це не лише певні обмеження, а й гарний привід провести більше часу у родинному колі. У які ігри грати з дітьми, як розмежувати домашній простір так, аби залишився час на роботу з дому, та як заспокоїти себе і малечу в стресовій ситуації?

Якщо вже і з’явився додатковий час, який можна витратити на зближення зі своєю сім’єю та дітьми, зокрема, треба обов’язково ним скористатися. Як це зробити весело та корисно – розповідають у Благодійному фонді «Посмішка дитини».

Проводити час разом можна по-різному. Іноді, достатньо просто поспілкуватися з дитиною, відповісти на її запитання чи попросити поділитися тривогами. Гарним об’єднуючим заняттям можуть стати різноманітні ігри. Психологи розділяють їх на три типи: універсальні, активізуючі та заспокоюючі. Запитайте у дитини, а у що б вона сама хотіла пограти. Інколи діти фантазують і навіть вигадують власні забави. Задача батьків – грати за правилами малечі.

Для дітей більш старшого віку, починаючи з 14 років важливо зберігати їхню автономію. Але це зовсім не означає, що вони мусять мати абсолютну свободу.

Варіантів проведення часу – безліч. Серед ігор, які підходять як для дорослих, так і для малих – твістер, лото, мафія, монополія та ще купа інших. Головне – бажання, адже часу під час карантину має стати побільше. Тож, з цієї нагоди у Благодійному фонді планують запустити цікавий флешмоб.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція «Ранок з TV5»
Департамент продажу реклами TV5
Технічний департамент TV5