У Запоріжжі затримали 19-річного торгівця гранатами
Правоохоронці викрили місцевого мешканця, який намагався продати боєприпаси у Комунарському районі. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Запорізької області.
Читайте також: Їхала з людиною на капоті — у Запоріжжі покарали любительку знімати екстремальні ролики (відео)
Під час контрольної закупки фігурант продав клієнту дві бойові гранати за 16 тисяч гривень. Його затримали одразу після передачі коштів.
У той же день поліцейські провели санкціонований обшук у помешканні затриманого. Там виявили й вилучили ще 12 набоїв різного калібру.
За фактом злочину слідчі повідомили чоловіку про підозру за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).
Йому загрожує до семи років позбавлення волі. Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.
Варто зазначити, що від початку 2025 року на території Запорізької області правоохоронці вже вилучили понад 60 одиниць зброї, майже 21 тисячу набоїв, 336 гранат, понад 20 кілограмів тротилу та 784 кілограми пороху.
Раніше ми писали, що у Запоріжжі п’яний чоловік повідомив у поліцію про викрадення, якого не було.