Спецпризначенці ГУР на Запоріжжі вирвали побратимів з полону прямо на полі бою (відео)

Спецпризначенці ГУР на Запоріжжі вирвали побратимів з полону прямо на полі бою (відео)

Спецпризначенців з рук окупантів вирвали оператори дронів

Троє штурмовиків зі спецпідрозділу ГУР “Артан Х” потрапили у ворожий полон під час виконання бойового завдання. Вони мали здійснити розвідувальний рейд, проте зіштовхнулися з трьома російськими десантниками, які застосували хімічну зброю.

Читайте також: Поїхав до ТЦК прямо на «Спринтері» — «водій року» із Запоріжжя долучився до взводу безпілотних комплексів (фото)

Через отруєння газом бійці ГУР втратили боєздатність і потрапили до окупантів у полон. Аеророзвідники фіксували це все за допомогою дрона та побачили, що окупанти разом з полоненими відходять у бік захопленого ними населеного пункту.

“У момент, коли російські десантники з нашими полоненими дісталися першого укриття, ворога прицільно атакували FPV-дронами майстри з “Артану” та суміжних підрозділів, щоб відбити наших хлопців ― Кеца, Анубіса та Ключика”, ― розповів командир підрозділу “Артан Х” з позивним Фаворит.

Під час ліквідації першого росіянина одному з наших полонених бійців із позивним Кеца вдалося вислизнути й укритися у зруйнованій будівлі.

“Коли налетіли наші FPV ― це було неймовірне відчуття. Дуже вдячний побратимам, що не залишили напризволяще і фактично вирвали з полону”, ― розказав він.

Після цього наші оператори дронів знищили двох росіян, що лишилися. Два бійці ГУР вийшли з окупованої території, слідуючи за дроном, який прислав командир. Третій штурмовик, якому вдалося укритися в будівлі, самотужки дістався до позицій підрозділу через кілька годин, коли стемніло.

“Те, що зробили оператори дронів ― найвищий рівень майстерності, просто ювелірна робота. За своїх б’ємося до кінця”, ― поділився командир підрозділу Фаворит.

Тож, звільнені бійці повернулись із трофейною зброєю та важливими даними. Зараз вони проходять лікування після опіків, завданих російськими хімікатами.

Зазначимо, що на лінії бойового зіткнення в Запорізькій області окупанти все частіше використовують боєприпаси з отруйною речовиною.

Як зазначається, загарбники вдаються до застосування хімікатів через неможливість виконати бойові завдання, поставлені кремлівським керівництвом. Протягом війни проти України така практика набула системного характеру.

Джерело

Новости Запорожья