Сьогодні у Запоріжжі відбудуться тимчасові зміни у роботі тролейбусів

Сьогодні у Запоріжжі відбудуться тимчасові зміни у роботі тролейбусів

Частина тролейбусів № № 8, 14 тимчасово будуть їздити іншим маршрутом

19 лютого з 10.00 до 13.00 буде тимчасово призупинено рух тролейбусних маршрутів №№ 8, 14 по вул. Космічній, на ділянці від зупинки «вул. Оранжерейна» до зупинки «Сімферопольське шосе». Про це повідомили на сайті Запорізької міської ради.

Читайте також: Дерусифікація триває — у Запоріжжі затвердили новий перелік назв зупинок громадського транспорту (список)

Причина таких змін у тому, що будуть проводити технічне обслуговування контактної тролейбусної мережі.

Робота тролейбусного  маршруту № 8 «Сімферопольське шосе – завод «Запоріжкабель» у цей період буде організована двома тролейбусами з автономним ходом згідно затвердженою схемою руху та по маршруту «Завод «Запоріжкабель» — Вокзал Запоріжжя-І».

Читайте також: У Запоріжжі розповіли, як проходить експеримент з соціальним таксі — хто і в яких випадках може замовити

Робота тролейбусного  маршруту № 14 «Сімферопольське шосе – Набережна» — одним тролейбусом з автономним ходом згідно з затвердженою схемою руху та по маршруту «Набережна –  4-й Південний мкрн».

Ми писали, що зараз з трамваєм, який був в епіцентрі масованої ворожої атаки на Запоріжжя 8 січня.

Схема руху — з телеграм-каналу EasyWay — Запоріжжя

Джерело

Новости Запорожья