Що таке клубний будинок, його особливості, переваги і недоліки

Сьогодні на ринку житлової нерухомості представлено всі можливі варіанти житла, включно зі звичними (стандартними) одно-, двох- чи трикімнатними квартирами, елітною житловою нерухомістю у вигляді дворівневих квартир, квартир на чотири чи п’ять кімнат, таунхаусів чи повноцінних заміських котеджів. Водночас всі більше покупців житлової нерухомості, за інформацією сайту nerukhomi, віддають елітному житлу, розташованому в клубних будинках. Розглядаючи, що таке клубний будинок, потрібно зауважити перш за все, що головною особливістю даної житлової нерухомості є проведення попереднього ретельного підбору сусідів, які можуть отримати можливість проживати в будинку еліт-класу (в даному випадку ціна одного квадратного метра житла в таких будинках є другорядним критерієм).

В чому характерні особливості житла в клубному будинку

Завдяки попередньому ретельному відбору, право на проживання в клубному будинку не можуть отримати фізичні особи з темних (досить часто кримінальним) минулим. Власники житлової нерухомості, які отримали можливість для проживання в клубному будинку, як правило належать до єдиного соціального (високого) статусу, сповідують однакову життєву філософію чи віддають перевагу однаковим захопленням чи інтересам. Таке поєднання критеріїв дозволяє забезпечити комфортне, тихе та водночас спокійне проживання усіх жильців, що придбали житло у клубному будинку.

Зазвичай клубний будинок це будівля, що збудована за індивідуальним проектом та складається з трьох або чотирьох поверхів. Серед переваг проживання у такому будинку варто відмітити:

  • проведення старанного підбору сусідів за певними показниками, де основними чинниками є приналежність до високого соціального статусу та відсутність темного минулого у покупців, що намагаються потрапити до еліти суспільства;
  • отримання власниками даної житлової нерухомості максимальної незалежності (автономності) від загальноміських комунікаційних мереж, які підтримують повну життєздатність всіх систем в сучасних умовах;
  • забезпечення повної безпеки на території, закріпленій за будинком завдяки цілодобовій охороні та встановленню систем відеоспостереження.

Зазвичай, за власниками житлової нерухомості в клубному будинку закріплено паркомісця на паркінгу, а на прилеглу до будинку територію, яку займає клубний дім, заборонено проїзд чи прохід сторонніх осіб.

Що таке клубний будинок, його особливості, переваги і недоліки

Архітектурні та дизайнерські особливості клубного будинку

Розташовані в будинках клубного типу квартири мають унікальні планування і в окремих випадках можуть займати площу цілого поверху. В таких будинках зустрічаються дворівневі квартири з досить високими (до п’яти метрів) стелями.

Кожен будинок клубного типу передбачає наявність балконів та в окремих випадках – зручних терас. Для спорудження таких будівель використовують будівельні та оздоблювальні матеріали найвищого (преміум) класу, а обов’язки оформлення прибудинкової території покладено на професійного ландшафтного дизайнера.

Новости Запорожья