Online трансляция

Знов відчинено: що у Запоріжжі запрацювало з черговою хвилею послаблення карантину

10 июня 2020

З сьогоднішнього дня, 10 червня, у Запоріжжі розпочалася чергова хвиля адаптивного карантину. Низка культурних закладів та об’єктів знов відкриті.

Кількість інфікованих у Запоріжжі нижче встановленого показнику, наше місто може переходити на нову фазу адаптивного карантину та знімати обмеження. Цього разу вони торкнулися роботу кінотеатрів, театрів, бібліотек. А також – готелів та баз відпочинку. Втім, усі ці заклади поновлять роботу з певними обмеженнями.

У залах театрів та кінотеатрів глядачів можуть приймати лише з дотриманням соціальної дистанції у 1,5 метри – саме така відстань повинна бути між глядачами у залах. Також у закладах повинні дотримуватися санітарних норм: температурного скринінгу, дезінфекції поверхонь, використання засобів індивідуального захисту як для співробітників, так і для відвідувачів.

Готелі та бази відпочинку також повинні працювати з дотриманням санітарних норм та забезпечувати дистанцію між людьми на своїй території. Раніше ми біль детально писали про те, як дозволять працювати закладам на запорізьких курортах.

Читайте також: У МОЗ затвердили правила проведення концертів та спектаклів під час карантину

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5