Online трансляция

Жорстокий бізнес: киянка на запорізькому курорті зафільмувала знущання над тваринами

17 июля 2019

Популярний у курортних містечках і зонах бізнес на тваринах цього року «процвітає» і на пляжах Кирилівки. Дівчина з Києва, що приїхала сюди на відпочинок, показала, як на рептиліях і птахах під палючим сонцем у спеку заробляють гроші.

Нерідко на пляжах можна зустріти людей, що ходять берегом з дикими тваринами – крокодилами, ігуанами, зміями, мавпами та іншими. Відпочивальниця з Києва зустріла таких і під час свого відпочинку у Кирилівці. Хлопці з тваринами та великим папугою ходили пляжем, дозволяли відпочивальникам постійно торкатися звірів та фотографуватися з ними.

Найбільше дівчину шокувало те, що люди власними руками і грошима підтримують такий бізнес. До замучених тварин підводили дітей, і в принципі відпочивальники залюбки користувалися такими «пляжними послугами».

Коли ж дівчина спробувала поговорити з «підприємцями», ті не змогли дати їй конкретних відповідей на поставлені питання, та врешті ледь не почали її штовхати.

На своїй сторінці у Фейсбук киянка виклала відео та закликала відпочивальників не бути байдужими до долі тварин та не заохочувати більше таке жорстоке ставлення до тварин.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5