Online трансляция

Зеленський звернувся до українців з приводу святкування Великодня

15 апреля 2020

Президент України Володимир Зеленський записав відео звернення до українців. У ньому голова держави нагадав, як важливо у цьому році правильно відзначити Великдень.

У своєму зверненні Зеленський нагадав, що у Києво-Печерській Лаврі зафіксовано вже близько 100 випадків захворюванні на коронавірусну інфекцію. І ця кількість може зростати, а хвороба – розповсюджуватися далеко за межами лаври, якщо не дотримуватися карантинних заходів. Тож єдиним вірним у нинішній ситуацій способом відзначити Великдень стане домашнє святкування і сімейному колі.

Церкви тим часом вже підготувалися до святкування одного з найголовніших православних свят в умовах карантину. Служіння у монастирях і храмах будуть транслюватися по сучасних каналах зв’язку – від телебачення до трансляцій у мережі інтернет.

А українцям також нагадали, що дотримання карантинних заходів, навіть із такою великою жертвою, як традиційні шашлики на великодні свята – це запорука безпеки не лише своєї, але й оточуючих. А ще – це шанс на те, що карантин завершиться скоріше, а значить мі зможемо раніше повернутися до звичного ритму життя.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5