Online трансляция

Зеленский влаштував прес-марафон: про що журналісти запитують у Президента

10 октября 2019

10 жовтня на території Kyiv Food Market Володимир Зеленський зустрічається з журналістами різних українських і зарубіжних видань. Зустріч проходить у форматі швидкої зміни людей: журналістів запускають групами по 7-10 осіб, і дають по 3 хвилини на спілкування.

За перші 50 хвилин прес-марафону журналісти встигли обговорити питання міжнародної політики, як, наприклад, спілкування Зеленського з Трампом. Не залишили без уваги і питання про формулу Штанмайєра.

Зеленський визнав, що його команда «програла» в питанні комунікації з суспільством, адже людям не змогли пояснити принципу і тонкощів таких домовленостей. Але тут же Зеленський зазначив, що його зустріч з Путіним необхідна для заверщенія війни.

Так само обговорили питання і повернення Криму. Нормандський формат дозволить хоча б обговорювати питання вирішення ситуації з Кримом. До зустрічей саме у такому форматі, як заявив Зеленський, ніяких прав і можливостей навіть піднімати цю тему раніше не було.

Журналісти підняли питання проведення місцевих виборів. Конкретної відповіді Зеленський не дав, але сказав, що «як тільки це стане можливим — відразу проведемо».

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5