Online трансляция

Здравниці для запорізьких металургів залишаються закритими

12 июня 2020

Літній оздоровчий сезон доведеться відкласти. Через небезпеку розповсюдження COVID-19 бази відпочинку та пансіонати підприємств, які входять до Групи Метінвест, поки закриті. Та все ж працівники цих закладів продовжують наводити лад та оновлювати номерний фонд, аби у будь-який момент бути готовими прийняти відпочивальників

У пансіонаті “Металург”, де щороку відпочивають працівники запорізьких підприємств, кажуть: до нового сезону готувались заздалегідь: відремонтували номери, оновили ландшафтні композиції та облаштували кілька нових майданчиків для відпочинку дорослих і дітей. А вже у травні планували зустріти перших відпочивальників. Плани змінив карантин. У “Металурзі” сподіваються, цей сезон для них ще не скінчився. Переконують: дослідили усі вимоги державних комісій до роботи подібних закладів, придбали необхідне та провели навчання персоналу. Перш за все — гості та працівники зможуть потрапити до пансіонату тільки після проходження температурного скринінгу. Відпочиваючих або працівників пансіонату із підвищеною температурою направлятимуть до ізолятора, де вони отримають кваліфіковану меддопомогу. Також у пансіонаті “Металург” змінять принцип розселення, аби не створювати скупчення людей на ресепшені. Буде запроваджений безготівковий розрахунок. Також цього сезону не працюватимуть лікувально-оздоровчі кабінети, аби мінімізувати контакт персоналу із відвідувачами. Подбали і про безпеку у їдальнях.

Таких пансіонатів, де щосезону оздоровлюються металурги, у Запорізькій області три. Та поки статистика захворюваності на коронавірус в Україні лишається невтішною, із відкриттям закладів доведеться почекати.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5