Online трансляция

Збірна України з гандболу зіграла третій матч на чемпіонаті Європи-2022

19 января 2022

Компанію синьо-жовтим у квартеті склали олімпійські чемпіони – збірна Франція, команда із Сербії, а також віце-чемпіони Європи – хорвати. З останніми українці й зіграли вирішальний матч.

Переважну більшість першого тайму зі збірною Хорватії синьо-жовті трималися гідно, переважаючи суперників у відсотку реалізації кидків. Тим не менш, 9 втрат перевернули гру з ніг на голову, завдяки чому балканці знову і знову отримували можливості для атак і впевнено вийшли вперед – 18:13. другому таймі справи тільки погіршилися. Захист українців не справлявся з швидкими хорватами. Для розуміння: лише 4 голи балканці забили здалеку. Всі ж інші залетіли з шести-семи метрів.

У підсумку збірна України поступилася хорватам – 25:38. Танайнеприємніше навіть не три програні матчі, а те, що синьо-жовті пропустили найбільше м’ячів серед усіх 24-х збірних – 105. Тому узагальному підсумку посіли останнє, 24-те місце на Євро-2022.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
close-btn Россия начала полномасштабную войну с Украиной.
Они уже начали наступление на Украину, все крупные города под обстрелом, страдает мирное население. Пожалуйста, поддержите Украину!
✅ ЧЕМ ВЫ МОЖЕТЕ ПОМОЧЬ? Самое главное, что вы можете сейчас сделать для Украины, это ПРОЧИТАТЬ и ПОДЕЛИТЬСЯ проверенной информацией о нападении России на Украину.
🔹 Президент Украины
Интернет: https://www.president.gov.ua/en
Твиттер: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Официальные аккаунты Украины в социальных сетях
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Инстаграм: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство Украины в вашей стране (Интернет, Facebook и Twitter)
✅Помогите защитить Украину — пожертвуйте в главный благотворительный фонд Украины — https://savelife.in.ua/ru/donate/
✅ Помогите защитить Украину — пожертвуйте в фонд Национального банка Украины - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Помогите Украине, разместив на своем сайте этот виджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будь с Украиной!