Online трансляция

Запорожці почали готуватися до напівмарафону

2 октября 2017

Запоріжжя в очікуванні великого спортивного свята. Вперше у нашому місті відбудеться напівмарафон – забіг на дистанцію більше ніж 21 кілометр. П’ятого листопада організатори “Zaporizhstal Half Marathon” очікують прийняти понад півтори тисячі учасників з різних міст України. В рамках підготовки до масштабного заходу почали проводити безкоштовні тренування. Кожної суботи професійні тренери чекають усіх охочих пройти курс занять і приєднатися до історичної події у нашому місті.

Долучитися до програми щотижневих тренувань “Open Run Day” може кожен охочий. Щосуботи професійні легкоатлети Олексій Ремінь та Анастасія Ткачук будуть проводити заняття як для новачків, так і досвідчених спортсменів. Їх завдання – підготувати майбутніх учасників напівмарафону до серйозних фізичних навантажень.

Перше тренування провели у парку Трудової слави. Охочих пройти повноцінний курс підготовки – не мало. Почалося заняття з розминки.

Кожного разу навантаження для спортсменів будуть збільшуватись. Тому і локації для тренувань теж обиратимуть різні. На головній події – “Zaporizhstal Half Marathon” організатори розраховують побачити понад півтори тисячі учасників.

У групі з Олексієм Ременем працюють більш досвідчені бігуни. Ті спортсмени, які будуть долати дистанцію 10 і 21 кілометр. Поруч із чоловіками, інтенсивно тренуються жінки.

Організатори “Zaporizhstal Half Marathon” запрошують всіх долучатися до безкоштовних тренувань і стати учасниками найбільш масового забігу в історії Запоріжжя. Наступне заняття у парку Трудової слави найближчої суботу, починаючи з 9-ої ранку.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5