Online трансляция

Запорізьким розважальним закладам та ресторанам дозволять працювати по ночах

29 июля 2020

Уряд прийняв рішення про те, що усі карантинні обмеження тепер будуть «диктуватися» тим, у якій з 4 зон знаходиться регіон. Запоріжжя та область з нашою епідситуацією поки що у «зеленій» зоні, тож карантинні заходи у деяких сферах можна послабити. Зокрема – правила роботи розважальних закладів та закладів харчування.

Раніше уряд постановив, що кафе, ресторани, бари та нічні клуби під час карантину можуть працювати лише до 23 години. Це рішення розповсюджувалося на територію усієї країни, що сильно обурило власників «постраждалих» закладів. Тепер же в уряді змінили рішення.

Із поділенням регіонів на зони розповсюдження коронавірусу, будуть змінювати у різних зонах і карантинні умови. Наприклад, у областях «зеленої» зони дозволять кафе та клубам працювати і по ночах. Запоріжжя на сьогоднішній день знаходиться саме у такій, «безпечній» зоні, тож заклади зможуть відновити свою повноцінну роботу.

Тим часом, у міністерстві охорони здоров’я нагадують, що «зона» кожного регіону може змінюватися разом з епідситуацією у ньому. Якщо кількість інфікованих буде зростати, регіон переводитимуть у більш «небезпечну» зону, а значить – посилять в ньому карантин.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5