Online трансляция

Запорізький виш потрапив у ТОП-20 престижного рейтингу

4 июля 2019

Запорізький національний університет потрапив до рейтингу вузів порталу uniRank. Вишу вдалося посісти 20 сходинку. Потрапили до списку і навчальні заклади з Запорізької області.

Веб-портал uniRank, що представляє неакадемічний рейтинг вищих навчальних закладів світу, виходячи з популярності їх офіційних веб-сайтів, оприлюднив український рейтинг університетів за 2019 рік. За інформацією прес-центру ЗНУ, згідно з цим рейтингом Запорізький національний університет в цьому році зайняв 20 місце.

Окрім ЗНУ до переліку потрапив і Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б.Хмельницького, який опинився на 44 місці. «Новий» Національний університет «Запорізька політехніка» посів 48 місце, Запорізький державний медичний університет 63 місце, а Бердянський державний педагогічний університет — 68 місце.

Як зазначають творці, головна мета рейтингу — надати неакадемічну таблицю ліги кращих українських університетів, засновану на достовірних, об’єктивних веб-показниках, наданих незалежними джерелами веб-аналітики, а не на даних, представлених самими університетами.

 

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5