Online трансляция

Запорізький плавець став срібним призером Всесвітніх Ігор серед військовослужбовців

24 октября 2019

Сергій Фролов — учасник двох олімпійських ігор у Лондоні та Ріо. Багаторазовий рекордсмен України. Вигравав для Запоріжжя медалі чемпіонатів Європи, всесвітньої універсіади та етапів Кубка світу. Сергій — спортсмен, який поїде на Олімпійські ігри в Токіо у 2020 році.

Нещодавно Сергій Фролов здобув для України шосту медаль 7-х Всесвітніх Ігор серед військовослужбовців у Китаї (7th CISM Military World Games) — у плаванні на 800 м він завоював «срібло», повідомляє прес-служба Міноборони України. Змагання проходили у китайському місті Ухань з 18 по 28 жовтня.

Перед цим запорізький спорстмен став гостем головного спортивного інтерв’ю Запоріжжя MediaТайм.