Online трансляция

Запорізьких школярів закликають відмовитись від повітряних кульок на випускні

29 мая 2019

Міністр екології Остап Семерак запропонував випускникам з усієї країни долучитись до своєрідного флешмобу, #ековипускний. Його мета полягає у відмові від використання повітряних кульок у це свято школярів.

Екологи неодноразово наголошували на тому, що повітряні кульки, які дуже часто використовують у святковому оформленні свят, є загрозою для довкілля. Матеріал, з якого вони зроблені, розкладається протягом 4 років, а стрічки, якими перев’язують ці кульки – протягом 100 років.

До того ж від повітряних кульок гинуть тварини, які можуть сприймати кольорову кульку як їжу, та проковтнути цю гуму. Птахи можуть заплутатись у стрічках від кульок, травмуватись та вмерти від цього.

Зважаючи на ці обставини, школярів закликають не влаштовувати у свій випускний традиційне «випускання повітряних куль», аби вберегти природу. Замість цього випускникам пропонують відзначити кінець шкільного життя більш корисним заняттям – висадити дерева чи витратити гроші, які планувались на закупівлю повітряних куль на благодійність.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5