Online трансляция

До запорізьких каратистів завітав тренер національної збірної

28 октября 2020

За чотири роки олімпійське карате набуло поширення у нашому місті. Вихованці спортклубу «Конкордіа», щороку збирають медальний врожай на міжнародних та національних змаганнях. До кращих представників карате у Запоріжжі завітав тренер головної команди країни

Мрія чи не кожного спортсмена – потрапити до лав головної команди країни. І така можливість є у трійки  запорізьких спортсменів: Олександри Шолохової, Еліни Селеменевої та Савелія Лобанова, які у Харкові завоювали нагороди національного чемпіонату. А новий формат тренувань позитивно впливає на підготовку спортсменів, зазначає спортсменка Олександра Шолохова.

Нажаль, спортсменам знову не вдасться показати свої сили на турнірах. Пандемія коронавірусу внесла чергові корективи у змагальний процес. Другий етап відбору до лав національної команди, що мав відбутись у листопаді у Києві та чемпіонат Європи, що мав стартувати у лютому, перенесені. Тож поки каратистам залишається готуватись, аби у будь-який момент бути готовими виборювати бажані медалі.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5