Online трансляция

Запорізькі журналісти підтримали мелітопольських флорболістів на чемпіонаті у Чехії

21 июля 2017

Флорболісти з Мелітополя стали учасниками найбільшого у світі юніорського турніру “Прага games 2017”. Мелітопольці делегували в Чехію дві команди гравців до 12 років. Майже тиждень юнаки і дівчата отримували незабутні враження від поєдинків з найсильнішими флорболістами світу. Наші журналісти особисто були присутні на грандіозному турнірі, тож далі до вашої уваги ексклюзивний сюжет про пригоди мелітопольської “Скали” у Чехії.

Юнаки та дівчата з Мелітополя, Сум та Дніпра поїхали на міжнародний турнір за неоціненним досвідом. І ще навіть не поселившись у Празі, обидві команди зіграли товариські матчі із  відомим у Швейцарії клубом “Zug united”. А далі на юних флорболістів “Скали” чекала захоплююча турнірна мандрівка кращими спорткомплексами Праги, де вирували пристрасті групового етапу за участю більше ніж чотирьохсот команд з усього світу.

Чотири дні юніори “Скали” відчайдушно боролися у матчах групового етапу. З кожним поєдинком мелітопольці додавали у власній майстерності, граючи із передовими флорбольними клубами світу. В рамках турніру, вперше у світовій історії флорболу українська команда зустрілася із китайською. Українські козаки справилися із піднебесними самураями 4:1.

Обидві українські команди кваліфікувалися до плей-офф. Незабутній поєдинок на стадії 1/16-ої провела перша команда “Скали”. Драматична розв’язка у зустрічі із норвежцями настала лише у серії післяматчевих булітів. Основний час завершився нічиєю 2:2. У лотереї щасливий квиток дістався суперникам. Норвежці реалізували два виходи. Для іншої команди “Скали” турнір завершився на стадії 1/32-ої. Не менш інтригуючу зустріч українські юніори програли господарями майданчика, чеській команді “Ходов” 1:2, пропустивши на останніх хвилинах.

Отриманий досвід для цих молодих спортсменів переоцінити неможливо. Юнаки і дівчата з Мелітополя не тільки поринули у незабутню атмосферу одного з мальовничих міст Європи, а й назавжди залишать у пам’яті кожен поєдинок з найсильнішіими командами світу.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5