Online трансляция

Запорізькі спортсмени долучилися до онлайн-чемпіонату Європи з ушу

28 мая 2020

Різні федерації прилаштовувалися до нових реалій і знаходили альтернативні формати проведення змагань. Найпопулярнішим під час карантину став саме онлайн формат. У ньому було проведено безліч стартів, не відстало й ушу. Спортсмени з Запорізької області також скористалися нагодою позмагатися за першість.

Як тільки-но стало відомо про не календарний онлайн-чемпіонат Європи з ушу серед дорослих спортсменів, перед тренерами місцевої ДЮСШ №10 постало питання: хто в ньому братиме участь. Наша область отримала квоту на десять місць. П’ятеро ушуїстів представляли Бердянськ, стільки ж Запоріжжя. Спортсмени повинні були зняти свій виступ на відео. Цей ролик тренери регіональної збірної надсилали до національної федерації, ті, в свою чергу, відправляли його до оргкомітету чемпіонату Європи. Самі змагання стартували 25 травня і продовжуватимуться до 4-го червня.

Нині місцеві ушуїсти з нетерпінням чекають на результати своїх виступів на чемпіонаті Європи у форматі онлайн. Паралельно починають готуватися до першості країни серед дорослих, котра через національний карантин так і не відбулась навесні

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5