Online трансляция

У Запоріжжі СБУ підозрюють керівника відділення прикордонної служби у «кришуванні» браконьєрів

11 марта 2020

Начальника оперативно-розшукового відділу Азово-Черноморського управління прикордонної служби підозрюють в організації «співпраці» з рибалками, які незаконно знищували водні ресурси. За окрему плату посадовець «не помічав» масового вилову риби.

Як повідомляють у прес-службі СБУ, чоловік, за версією слідства, користуючись своїм службовим положенням «домовлявся» з місцевими рибалками та невеликими підприємствами, які виловлюють рибу. Особи робили це незаконно, і знищували водні ресурси навіть у період нересту. Посадовець же «дозволяв» їм видобуток за конкретну плату, яка коливалася від 5 до 10 тисяч грн з судна, залежно від сезону та розміру улову. За додаткову плату прикордонник міг також заздалегідь сповіщати рибалок про те, що правоохоронці будуть у цей день проводити рейди в акваторії Азовського моря.

Силовикам вдалося затримати підозрюваного в момент отримання чергового хабаря у розмірі 10 тисяч грн. Наразі за фактом події продовжується розслідування та відкрито кримінальне провадження.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5