Online трансляция

Запорізькі рятувальники готуються до пляжного сезону у «польових» умовах

24 июня 2020

Із настанням спекотної погоди запорізькі пляжі заповнюють відпочивальники. Втім, доволі часто їхній відпочинок біля чи на воді може обернутися трагедією. Для того, аби оперативно зреагувати на будь-яку ситуацію та врятувати життя людей Головне управління ДСНС України у Запорізькій області проводить спільні тренування із міською водолазною службою

Зранку на Центральному пляжі Запоріжжя біля аварійно-рятувальної станції №2 пройшли навчання. Свої навички відпрацьовують рятувальники комунальної служби та бійці ДСНС. Їм необхідно виконати три вправи. Перша з них — допомога відпочивальнику на човні, який отримав сонячний удар. Побачивши сигнал лиха, за кілька хвилин рятувальники дістаються плавзасобу. Людину доставляють на берег, першу допомогу до приїзду “Швидкої” надають ще у човні. Друга вправа — допомога людині, яка потопає. Зазначають: переважна більшість таких людей знаходяться у стані алкогольного сп’яніння. Рятувальникам необхідно доправити потопаючого на берег та провести реанімаційні заходи до приїзду “Швидкої”.

Рятувальники на Правобережному та Центральному пляжах Запоріжжя чергують щодня. Обслуговують акваторію площею 70 тисяч квадратних метрів. У своєму арсеналі мають близько десяти рятувальних плавзасобів — це катери та човни, оснащені необхідним обладнанням. Цього року із води на Центральному пляжі вже врятували 67 людей. Кажуть: реагувати потрібно швидко та точно, для цього і проводять тренування спільно із Головним управлінням ДСНС та медиками.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5