Online трансляция

Запорізькі ресторатори вийшли на акцію протесту

20 июля 2020

В п’ятницю, 17 липня, пізнім вечором під стінами Запорізької міської ради провели мирну акцію. Мітингувати вийшли власники закладів харчування та розважальних комплексів.

Приводом для масового зібрання представників цієї ланки бізнесу стали карантинні обмеження. Раніше Кабінет міністрів України постановив, що громадські заклади можуть працювати лише до 23 години. Цим самим рішенням уряд фактично унеможливив роботу нічних клубів та цілодобових ресторанів, кафе.

Підприємці зібралися на мирну акцію з плакатами та гаслами, та встановили перед входом до міськради імпровізований літній майданчик. За їх словами, логіка прийняття такого рішення не зрозуміла, немов коронавірус «прокидається» лише після 23 години і «активно уражує» людей саме вночі, до 7 ранку, а вдень він «спить». Також підприємці наголосили: від такого графіку роботи вони несуть чисельні збитки, а разом з цим недоотримують гроші і місцеві бюджети.

Зараз власники закладів, які працюють у нічний час та більш за всіх потерпають від карантину, запевняють, що готові дотримуватися будь-яких санітарних норм та слідкувати за безпекою відпочивальників. Аби ті змогли до них прийти.

Фото: 061

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5