Online трансляция

Запорізькі патрульні перевіряють, як у транспорті дотримаються карантинних норм

24 июня 2020

Деякі водії та пасажири громадського транспорту не дотримуються норм карантину. Їздять без захисних масок і вдягають їх лише тоді, коли побачать патрульних поліцейських. Це наші журналісти побачили під час профілактичного рейду, який проводили правоохоронці.

Патрульне авто — між двома зупинками на площі Фестивальній. Зупиняють громадський транспорт, водії якого перебувають за кермом без засобів індивідуального захисту. Або ж носять їх неналежним чином: наприклад, коли маска тримається на підборідді. Це водій, Юрій, одягнув маску лише коли побачив патрульне авто. За порушення карантинних норм передбачена адміністративна відповідальність. Згідно зі статтею, може бути накладено чималий штраф. І в даному випадку «полегшає» не лише гаманець самого водія, але і очільника автопідприємства.

Під час рейду перевіряли не тільки водіїв, але і пасажирів. Бо вони також мають дотримуватись правил та знаходитись в салоні виключно в масці. Такі рейди проводяться постійно. Сьогодні штрафи на порушників — не накладали. А от якщо людина не реагує на зауваження та принципово продовжує порушувати правила карантину — тоді вже на порушника накладається штраф.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5