Online трансляция

Ветерани АТО та представники влади у Запоріжжі віришували земельні питання

23 мая 2019

У малій залі Запорізької міської ради відбулось чергове засідання комісії з розгляду заяв учасників бойових дій, інвалідів війни та членів сімей загиблих учасників АТО і прирівняних до них осіб, які виявили бажання отримати у власність земельні ділянки.

Зокрема комісія розглянула проблемне питання, яке виникло з виділенням земельних ділянок по вулиці Військбуд. Деякі з них перетинаються з паями Вільнянського району, які зареєстровали в реєстрі речових прав напочатку травня 2019 року. У мерії пояснили, що така ситуація виникла через те, що Держгеокадастр в односторонньому порядку припинив обмін інформацією з міськими управліннями, і не повідомив владу про існуючих землекористувачів в адміністративних межах міста. Коли плани виділення землі учасникам АТО та ООС, а також членам родин загиблих тільки розроблялися, необхідна документація була розглянута та прийнята представниками Держгеокадастру без жодних зауважень.

Втім, коли землевпорядну документацію вже оформляли з’ясувалось, що частина землі по вулиці Військбуд має землевідведення за рішенням Дружелюбівської сільської ради. Вихід із ситуації начебто знайшли. Наразі пропонується надати громадянам земельні ділянки в зазначеному масиві, але в інших кварталах, де є вільні земельні ділянки, або в іншому місці.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5