Online трансляция

Запорізькі медики отримають 26 сучасних карет «швидкої»

28 мая 2021

До Запорізької області надійшли сучасні «швидкі», оснащені усім необхідним для надання невідкладної допомоги жителям нашого регіону. Про це повідомив голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух на своїй сторінці у «Фейсбуці». 

За його словами, Запорізька область вперше за часи незалежності отримала таке масштабне оновлення транспорту. Відтепер запорізькі медики рятуватимуть життя пацієнтів з допомогою 26 сучасних карет «швидкої». Вартість такого значного поповнення автопарку медиків Запоріжжя — 50 мільйонів гривень.

«Наразі надішли 24 автомобілі типу В й 2 реанімобілі типу С, та планується надходження понад 70 нових швидких», — зазначив голова Запорізької ОДА Олександр Старух.

Нагадаємо, запоріжці продовжують користуватися мобільним додатком. який інформує про розклад руху громадського транспорту. Відтепер стало можливим стежити не лише за комунальним транспортом, а й більше ніж сотнею приватних маршрутних автобусів.

 

 

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-1.php
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-2.htm
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-3.html https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-1.php
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-2.htm
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-3.html