Online трансляция

Запорізьке підприємство продовжує постачати кисень лікарням України

3 декабря 2021

Комбінат «Запоріжсталь» Групи Метінвест продовжує безкоштовно передавати сертифікований медичний кисень до медустанов по всій Україні для порятунку життів хворих на COVID-19. У листопаді комбінат відвантажив близько 1400 тонн рідкого кисню 30 лікарням із 11 регіонів України.

У листопаді медичний кисень «Запоріжсталі» на безоплатній основі отримали лікарні у Запорізькій, Дніпропетровській, Сумській, Київській, Житомирській, Харківській, Херсонській, Донецькій, Луганській, Миколаївській, Хмельницькій областях.

Загалом з квітня комбінат відвантажив близько 3700 тонн медичного кисню для потреб українських лікарень. Найбільшу кількість медичного кисню за весь період відвантаження комбінатом отримали міські лікарні Запоріжжя та обласна інфекційна лікарня – понад 2200 тонн.

Варто зазначити, Запорізька обласна інфекційна клінічна лікарня – опорна COVID-лікарня області, де «Запоріжсталь» та Метінвест за підтримки Фонду Ріната Ахметова профінансували будівництво сучасної кисневої станції. Крім того, комбінат виконав капітальний ремонт відділення обласної інфекційної клінічної лікарні, яке раніше постраждало від пожежі, направивши на ці цілі 6 млн. гривень.

Починаючи з жовтня, коли в Україні виник гострий дефіцит кисню, Група Метінвест на прохання Міністерства охорони здоров’я розширила географію поставок кисню для лікування хворих на COVID-19. Підприємства компанії, зокрема «Запоріжсталь», безкоштовно відвантажують кисень до 103 лікарень 17 областей України.

Упродовж жовтня-листопада цього року підприємства Метінвесту відвантажили лікарням України близько 4400 тонн кисню. Загалом Метінвест безкоштовно забезпечує лікарні країни кожної четвертої тонної кисню. Одна тонна кисню закриває потреби близько ста пацієнтів.

Нагадаємо, у квітні цього року «Запоріжсталь» Групи Метінвест отримав реєстраційне свідоцтво Міністерства охорони здоров’я України на виробництво рідкого кисню для використання його як медичний лікарський засіб. З цього моменту комбінат розпочав передачу кисню до медичних закладів Запорізької області на безоплатній основі.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5