Online трансляция

Запорізька художниця представила власне бачення героїв «Гри престолів»

28 сентября 2017

«Мить натхнення» та роки творчої роботи. Художниця з дитинства прикута до інвалідного візку, проте це не заважає їй втілювати в життя творчі задуми. Крім живопису, Маріанна займається вокалом і театральним мистецтвом.

«Мить натхнення» — так називається шоста персональна виставка Маріанни Смбатян. Цього разу запорізька художниця представила понад 50 робіт, серед яких є як ранні картини, так і серія нових. Останнім часом дівчину надихають жіночі образи початку 20-го століття.

«Очень люблю кружева и сочетания утонченности, тогда это было модно. Безумно люблю сочетание черно-белых тонов, именно в это стилистике я написала картины», — каже Маріанна.

Нещодавно колекцію художниці поповнили картини з героями відомого серіалу «Гра престолів». У цих роботах Маріанна показала свій погляд на суперечливість характерів: «Они довольно многогранны. Есть негативные и положительные персонажи. Мне сказали, например, что Серсею я нарисовала более доброй, чем она есть на самом деле. Пусть она суровая женщина, но в ней есть положительные черты, которые я, как художник, рассмотрела и передала».

Серед картин Маріанни Смбатян є пейзажні роботи, портрети, натюрморти. Художниця також експериментує з графікою, вдосконалюючи майстерність. У своїх нових роботах Маріанна частіше робить акцент на деталях.

Окрім живопису, Маріанна Смбатян продовжує реалізовуватися як театральний режисер, сценарист і актриса. Також дівчина продовжує брати уроки вокалу. Без мистецтва в різних його проявах дівчина вже не уявляє свого життя.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5